75 76 215 80
biuro@kaliniec.com.pl
facebook.com/owkaliniec

Kaliniec

odwiedź nasze magiczne miejsce położone w sercu gór - Przesiece

O domku

wszystkie najważniejsze informacje

Kaliniec jest głównym budynkiem naszego kompleksu. W tym budynku mieści się recepcja i biuro , w którym meldują się nasi goście i odbierają klucze do pokoju.

Jadalnia i sala kominkowa to miejsca w których wydajemy posiłki naszym gościom, ale także wszystkim tym, którzy chcieliby zamówić obiad lub pizzę z naszej karty dań. Zapraszamy również na domowe ciasto, kawę, herbatę, grzane wino czy gorącą czekoladę. Kartę dań z obowiązującymi cenami  znajdziecie Państwo tutaj.

Na naszej jadalni lub sali kominkowej, możemy zorganizować dla Państwa wszelkiego rodzaju przyjęcia – komunie, chrzciny, urodziny,  imprezy firmowe itp. Ceny zależne są od ustalonego menu oraz liczby gości.

Sklep – tu zakupicie Państwo pieczywo oraz inne zakupy spożywcze . W sprzedaży oprócz piw z polskich browarów mamy również czeskie piwa Rohozec. Znajdą tu Państwo również artykuły higieniczne pierwszej potrzeby.

Przy Kalińcu znajdą Państwo wystawę starych zdjęć i pocztówek z Przesieki, które od wielu lat  , z ogromnym zamiłowaniem kolekcjonowała założycielka Kalińca – Bronisława Anna Chwałek. Wystawa jest odzwierciedleniem tylko niewielkiej części zbiorów. Na Państwa życzenie udostępnimy do obejrzenia resztę kolekcji. 

Wokół Kalińca rozstawione są  ławeczki i stoliki, z których mogą Państwo skorzystać chcąc zjeść na świeżym powietrzu.

Dla Naszych najmłodszych gości, przy Kalińcu czeka plac zabaw oraz boisko do gry w piłkę nożną.  

Kaliniec położony jest obok domków: Wala i Krasnal

Nieopodal jest wiele ciekawych atrakcji, o których można przeczytać w naszym wpisie.

Zobacz zdjęcia

Skontatkuj się z nami!

napisz do nas lub zadzwoń i zarezerwuj swój pobyt już dziś!

Kontakt